صفحه اول 

 
 

 

 مهدوی به آنا خبر داد:

برگزاری نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد در نمایشگاه بین المللی تهران

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه کارمندان این دانشگاه در نمایشگاه بین المللی تهران خبر داد

محمد صادق مهدوی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با بیان اینکه این جلسه سه شنبه 27 تیرماه جاری از ساعت  30/9 تا 13 برگزار خواهد شد، اظهار داشت: نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه کارمندان دانشگاه آزاد که پیش از این قرار بود در سالن همایش های بیمارستان فرهیختگان واحد علوم تحقیقات برگزار شود در سالن همایش میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد، گزارش معاون اداری مالی دانشگاه از وضعیت مالی اداری و بحث و اظهار نظر پیرامون تعطیلی پنج شنبه ها را از برنامه های این گردهمایی عنوان کرد.

وی همچنین بحث و بررسی پیرامون ادامه تحصیل سالانه 5 الی 10 درصد از کارکنان هر واحد و سخنرانی فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه آزاداسلامی را از دیگر برنامه های این جلسه ذکر کرد.

مهدوی در ادامه به آنا گفت: حضور افرادی که در موعد مقرر در کمیته مشاوران شاخه کارمندان ثبت نام کرده اند و اسامی آنها قبلا اعلام شده الزامی است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی همچنین از برگزاری نخستین جلسه کمیته مشاوران شاخه دانشجویان و اعضای هیات علمی در آینده ای نزدیک خبر داد.

 

 دوشنبه 19 تیر 1391 ساعت 9 صبح

 

بالاي صفحه صفحه اول

 

E-Commiunication Center

Copyright ©2007I.A.U. Islamic Azad University. Science and Research Branch